Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

GWIAZDKOWY BIZNES MIXER W KATOWICACH

Polsko-Węgierska Izba Gospodarcza ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Gwiazdkowym Biznes Mixer, które odbędzie się w dniu 14 grudnia 2021 roku w Katowicach. Wydarzenia jest orgaznizowane przez… Read More

Polsko-Węgierska Izba Gospodarcza ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Gwiazdkowym Biznes Mixer, które odbędzie się w dniu 14 grudnia 2021 roku w Katowicach.

Wydarzenia jest orgaznizowane przez Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. we współpracy z 11 bilateralnymi izbami gospodarczymi, Konfederacja Lewiatan i zostało objęte patronatem honorowym Pana Marcin Krupa Prezydenta Miasta Katowice.

Wydarzenia będzie doskonałą okazją do networkingu z innymi przedsiębiorstwami zrzeszonymi w zagranicznych izbach jak i też do odkrycia nowych możliwości współpracy w nadchodzącym 2022 roku.

Data: 17:30-21:00 – 14 grudnia 2021 r.

Miejsce: Vienna House Easy Katowice

Prosimy o zgłaszanie chęci udziału na adres e-mail: info@plhucc.com.

Organizers: Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.., Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Francusko-Polska Izba Gospodarcza CCIFP, Camera di Commercio e dell’Industria Italiana in Polonia, Irish Polish Chamber of Commerce, British Polish Chamber of Commerce, Enterprise Ireland, American Chamber of Commerce in Poland, Polish-Hungarian Chamber of Commerce.